info@medsaglik.com +90 312 334 2001

Hakkımızda

About Images

Med Sağlık Medikal Otomasyon Sistemleri

2013'de resmi olarak faaliyete geçmiş olup, 1995 yılından itibaren medikal sektördeki tecrübemiz insan sağlığı ve üstün kaliteli hizmet anlayışımız, üretme odaklı çalışma politikasına kendine misyon edinen firmamız İlaç, gıda, biyoteknoloji, hastane steril alanları ve elektronik firmaları için standartlara uygun, güvenilir; Temiz Oda, İklim Odası ve Otomasyonu, Laminar flow üniteleri, hepa filtre kutuları, fanlı hepa filtre üniteleri, hava duşu ve malzeme geçiş kutuları, medikal cihaz otomasyon ve pano uygulamaları, sağlık ve medikal sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek, uygulamalı ve kesin çözümler sunarak teknik personelimizle, verdiğimiz hizmetin arkasında durup, standartlarımızı daima ileriye taşımayı hedeflemektir.

Özel yada Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde bulunan sağlık sektöründeki cihazların bakım onarımı işlemlerini; firma olarak üstlenmekteyiz.

Neden Biz?

Sektörde takım ruhumuzla fark yaratmaya devam ediyoruz. Amacımız mutlak müşteri memnuniyeti. Güvenilir, yenilikçi ekonomik çözümler sunuyoruz. Doğru stratejiyi planlıyor ve uyguluyoruz. Çünkü biz profesyoneliz. Çünkü biz kurumsallığa inanıyoruz…

Uzmanlık Alanlarımız

Temiz Oda Tasarımı
40% Complete (success)
Sterilizasyon Cihaz Teknik Servisi
40% Complete (success)
Plc Yazılım ve Pano Uygulamaları
40% Complete (success)
Hizmet ve Danışmanlık Hizmetleri
70% Complete (success)